інтернет магазин


Пятница, 29.03.2024, 14:26

Вітаю Вас Гість | RSS
Пошук

Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [49]

Форма входу

Головна » Статті » Мої статті

Огляд акустичних систем Altec Lansing ATP3
Коли я включив колонки - прийшов в захват. Не вірилося, що такі маленькі штучки, навіть і підкріплені фундаментальним басовим динаміком, можуть так могутньо і прозоро звучати. Коли ж уважніше розглянув гучномовці сателітів, виявилось, що середньочастотний динамік, досить великий, є присутнім - він захований в півсферичну підставку і дивиться прямо в підлогу або стіл. Для нього є навіть фазоінвертор, що дивиться в стелю. За чорними гратами, нарядно мерехтливими зірочками, приховані два середньовисокочастотних динаміки. Сателіти мають магнітне екранування і можуть бути розташовані поряд з монітором.

Дуже зручно, що усі необхідні регулятори - гучності і тембру ВЧ/НЧ - винесені на правий сателіт і немає необхідності лазити під стіл до сабвуферу, як це буває у дешевих систем. Маховичок регулятора гучності об'єднаний з майже безшумним вимикачем живлення, причому хід останнього дуже короткий. Через це живлення хочеться увесь час включати і вимикати. На сабвуфере розташовані три роз'єми: звичайний аудіовхід для 3,5-мм штекера, коаксіальний вихід на лівий сателіт і шестиконтактний вихід на правий (управляючий).

Акустично усі компоненти дуже добре погоджені по частоті. За рахунок цього, а також хорошої фазової характеристики усіх чотирьох випромінювачів, утворюється злита, безрозривна звукова картина. Колонки досить повно передають настрій складного музичного твору. Найголовніше, що звук комфортний, і тому система розташовує слухати її довго і із задоволенням.

Низькочастотний динамік не лише добре виглядає, але і прекрасно працює. Бас дуже м'який і демонструє повноту прихованих резервів. Цього сабвуфера вистачило б і на чотири сателіти.

Невеликий динамічний діапазон акустичної системи вимагає режимів так званого інтимного прослуховування (ATP3 мають заявлену потужність 2х12+18 Вт і розраховані на невелику кімнату). Нелінійні спотворення в районі 3,5 кГц найбільш помітні, хоча якщо слухати музику неголосно, вони не заважають сприйняттю складних творів.

У конструкції кожної колонки застосовані два однотипних середньовисокочастотних динаміки, і у зв'язку з цим у ближній зоні виникає несприятлива інтерференційна картина (яка і обумовлює, в основному, нелінійні спотворення). Тому відстань між колонками і вухами повинна складати не менше півтора метрів. Крім того, чим жорсткіше плита столу, тим краще. У напрямі слухача вона має бути мінімально зайнята предметами (компакт-диски, дискети, книжки і папірці). Це гарантує постійне акустичне навантаження, з одного боку, і примушує підтримувати постійну чистоту на робочому місці, з іншого.

Основні переваги системи :
- приголомшливий дизайн і загалом чарівний звук;
- нетрадиційна конструкція сателітів;
- розташування усіх органів управління на сателіті;
- вбудований в корпус сабвуфера блок живлення.

Критичні зауваження:
- системі бракує запасу потужності;
- помітні нелінійні спотворення в області середніх частот при прослуховуванні складних творів.

Основні технічні характеристики АС Altec Lansing ATP3

Повна середньоквадратична потужність, Вт  30 (2 х 6 + 18)

Чутливість (на повній потужності), мВ  300

Вхідний опір, кОм > 10

Діапазон відтворних частот, Гц 45-18000

Відношення сигнал/шум, дБ > 70

Частота розділення сабвуфера і сателітів, Гц  150


Джерело: http://за матеріалами Інтернет-джерел
Категорія: Мої статті | Додав: КОМКОМ (03.02.2012)
Переглядів: 934 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Каталог украинских интернет магазиновКаталог Івано-Франківських веб сайтів